Soutěž pro dobrovolníky 2016

Bílá pastelka je spojena se soutěží o nejvyšší výtěžek v jedné kasičce v rámci kraje. V letošním roce činila nejvyšší suma 19. 499,- Kč a prodejci pocházeli z Karlových Varů. Ceny pro vítěze poskytuje Seznam.cz a Hl. m. Praha. Odměnou pro vítěze a jejich blízké byla exkurze do Úřadu vlády ČR. 

 

Bila pastelka 05Bila pastelka 06Bila pastelka 12Bila pastelka 15

 

Poděkování nejlepším dobrovolníkům

Vítěze krajských kol soutěže Bílé pastelky zveme u příležitosti Dne nevidomých (13. 11.) každý rok v listopadu do Prahy na vyhlášení a slavnostní setkání nazvané Poděkování nejlepším. Koná se v Rezidenci primátora hl. m. Praha na Mariánském náměstí Praha 1.

Akce je každým rokem zároveň příležitostí k setkání poskytovatelů sociálních služeb nevidomým, zástupců sponzorů, samosprávy nebo pedagogických zařízení pro zrakově postižené. Celé dopoledne nám zpestřilo vystoupení Vokál klubu a jeho členky, hráčky na klávesy, Ivony Mojžíškové.

Ceny pro dvojice na prvních třech místech předávala paní Eva Kislingerová, náměstkyně pražské primátorky. Absolutním vítězem ze všech 14 krajů byli prodejci z Karlových Varů s částkou 19.499,- Kč, druhými byly žačky ZŠ ze Zlína s částkou 10.725,- Kč a třetími byly studentky OA a SZŠ Blansko s částkou 10.350,- Kč. Věcné ceny pro ostatní dvojice předávala paní Kamila Vojtěchová, zástupce Seznamu.cz, společně s výkonnou ředitelkou SONS ČR paní Ing. Věrou Hrádeckou.

Všem dobrovolníkům děkujeme.

Bila pastelka 19Bila pastelka 18
Bila pastelka 20

 
BP 2018 Seznam partnerů
 
 
Dále nás podporují: 

ersteoptik   duovizelogo   neovizelogo    perfectcliniclogo  lekarionline    Logo Egrensis  
 
Technický partner:
 
joinmusic