P1030668Letošní 14. ročník veřejné sbírky Bílá pastelka, kterou pořádá Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých, přinesl skvělých 1 826 653 korun! Děkujeme všem, kteří si zakoupili symbolickou pastelku či přispěli jen tak a spolupodíleli se na této částce! Ta nyní bude rozdělena mezi dlouhodobé projekty pro nevidomé a slabozraké.

Čím byl 14. ročník zvláštní? Přispěl na něj mezi jinými i fotbalový brankář Petr Čech, který věnoval do aukce svůj dres Chelsea. Poprvé se konal benefiční koncert na pražském Václavském náměstí, na němž vystoupili Radek Žalud a Milan Drobný. Již podruhé jsme malovali na živo pastelkou v OC Nový Smíchov s malířkou Marií Brožovou. Poděkování patří i všem partnerům sbírky, zejména pak portálu Seznam.cz a Frekvenci 1!

 

 obrázek 1

 

 

Kasička s nejvyšším výtěžkem

S vítězi krajských kol o kasičku s nejvyšším výtěžkem se uvidíme v Praze dne 15. 11. V Rezidenci primátora Hl. města Prahy získají ocenění a po krátkém banketu se přesuneme do Senátu Parlamentu ČR na exkurzi. Partnerem akce je Hlavní město Praha a Seznam.cz.

Výnosy z kasiček jednotlivých prodejců si můžete prohlédnout v Excelové tabulce.

A kolik že vynesla aukce dresu Petra Čecha?

Vítěz koupí dresu pastelce přispěl 13.109,-Kč! Zaměstnancům závodu pozemních staveb společnosti GEOSAN GROUP a. s., kteří souboj o dres na portálu Aukro vyhráli, mockrát děkujeme!

 
BP 2018 Seznam partnerů
 
 
Dále nás podporují: 

ersteoptik   duovizelogo   neovizelogo    perfectcliniclogo  lekarionline    Logo Egrensis  
 
Technický partner:
 
joinmusic